sala weselna Węgrów wesela sale weselne Węgrów sala weselna Węgrów
sala weselna Węgrów

Sala weselna Węgrów

Marzeniem każdej Pary Młodej jest organizacja wesela w miejscu pięknym, wyjątkowym, o niepowtarzalnej atmosferze. Nie da się ukryć, że wybór odpowiedniego domu weselnego stanowi jeden z najpoważniejszych dylematów przyszłych Państwa Młodych.

Villa Demetrios to idealna propozycja dla wszystkich narzeczonych. Jeżeli w zasięgu Państwa zainteresowań znajdują się sale weselne Węgrów, to powinni Państwo zapoznać się z ofertą tego niezwykłego obiektu, położonego w Kałuszynie, zaledwie 30 km od Węgrowa.

Co przemawia za organizacją przyjęcia weselnego właśnie w tym miejscu?
Przede wszystkim elegancka sala weselna, mieszcząca nawet 250 gości. Przestronna, wygodna i klimatyzowana, a jednocześnie gustownie urządzona.

Kolejna zaleta Villi Demetrios to jej otoczenie. Cudowny ogród z piękną zielenią i ciekawymi rzeźbami, pozwala na chwilę wytchnienia w trakcie zabawy. W czasie relaksującego spaceru można podziwiać również sam obiekt, charakteryzujący się akcentami architektury rzymskiej.

Villa Demetrios oferuje także miejsca noclegowe, rozwiązując Państwa problemy, związane z ugoszczeniem osób przyjeżdżających na ślub z odległych stron.

Villa Demetrios to najlepsza odpowiedź na pytanie, która sala weselna Węgrów jest najlepsza.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji sal weselnych, Villa Demetrios

Oferta balu weselnego

bale weselne & przyjęcia okolicznościowe 500-278-994

sala weselna Węgrów

wesela Węgrów

sale weselne Węgrów

przyjęcia okolicznościowe

Villa Demetrios oferuje: sala weselna Węgrów, bale weselne, sale weselne Węgrów, salę weselną, wesela oraz przyjęcia weselne w Kałuszynie, Mińsku Mazowieckim, Siedlcach i Węgrowie.
© 2013 by Villa Demetrios
realizacja: AR Jankowski.media.pl