sala weselna wesela sala weselna Siedlce wesele w Siedlcach
hotel, sala weselna

Bale weselne & sala weselna w Villa Demetrios

Jednym z najwspanialszych momentów życia dla każdej osoby jest jej dzień ślubu. Zorganizowanie balu weselnego właśnie w naszej Villi sprawi tylko, że będzie to jeszcze bardziej niezapomniane przeżycie - nie tylko dla Pary Młodej, ale i dla wszystkich gości.
Aby zorganizować wymarzone wesele potrzeba kilku składników: wspaniałego miejsca, doskonałej obsługi i wyśmienitej kuchni. I właśnie to oferuje Państwu Villa Demetrios. Posiadamy dużą salę weselną z eleganckim wystrojem, która pomieści 250 osób i posiada klimatyzację. Nasza obsługa jest do ciągłej dyspozycji, a szef kuchni z przyjemnością pomoże Państwu dobrać dania i ułożyć menu - spełni Państwa życzenia czy ma być to kuchnia tradycyjna, a może wykwintna.
Wychodząc również Państwu naprzeciw zapewniamy także noclegi dla gości weselnych. Każdy pokój gościnny jest przestronny i urządzony ze smakiem.
Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się z nami i ustalenia pasującego terminu. Zorganizowany u nas bal weselny będzie przeżyciem wręcz magicznym i na zawsze pozostanie w pamięci każdego uczestnika tego wyjątkowego dnia.

Oferta balu weselnego

bale weselne & przyjęcia okolicznościowe 500-278-994

sala weselna

wesela

bale weselne

organizacja wesel

ślub i wesele

Villa Demetrios oferuje: bale weselne, salę weselną, wesela oraz przyjęcia weselne w Kałuszynie, Mińsku Mazowieckim, Siedlcach i Węgrowie.
© 2013 by Villa Demetrios
realizacja: AR Jankowski.media.pl