sala weselna wesela sala weselna Siedlce wesele w Siedlcach
hotel, sala weselna

Sala weselna Siedlce

Ślub, to jedna z najważniejszych uroczystości, jakie przeżywa człowiek. Dlatego oprawa wesela, jest sprawą olbrzymiej wagi, zapamiętywaną na całe życie. Młoda para potrafi zapamiętać najdrobniejszy nawet szczegół z uroczystości, wracając wspomnieniami do szczęśliwie przeżytych chwil, z sentymentem i łzą w oku. Warto więc przygotować się do swojego ślubu precyzyjnie i doskonale, tak by cała uroczystość przebiegała w pięknych przestrzeniach i w szampańskiej atmosferze.
Jak to zrobić? Bardzo prosto. Wystarczy przejrzeć oferty na sale weselne Siedlce i wybrać naszą ofertę.

Sala weselna Siedlce, Villa Demetrios, to miejsce, które będzie dla Państwa niezapomniane i czarowne. Zapewniamy naszym weselnikom cudowną atmosferę w pięknych wnętrzach, wyśmienite jedzenie i doskonałą obsługę całego wesela.
Z nami, Państwa uroczystość będzie wyjątkowa. W eleganckich wnętrzach naszego hotelu i w sali balowej rodem z książęcego pałacu, przeżyjecie Państwo niezapomniane chwile, które już zawsze wspominać będziecie z rozrzewnieniem.
Ale to nie wszystko. Z naszej strony liczyć możecie Państwo i na najwyborniejsze potrawy, którymi nasyci swój apetyt każdy weselnik.

Gwarantujemy zatem odpowiednią strawę i dla ciała i dla ducha, zapraszając do naszej sali weselnej wszystkich przyszłych małżonków, którzy szukają niebanalnej i nietuzinkowej oprawy weselnej.
Nasza Villa Demetrios, sala weselna Siedlce oferuje Państwu bal weselny na aż 250 osób. Jeśli jednak marzycie o mniej licznej uroczystości weselnej, również staniemy na wysokości zadania.
Dlatego jeśli są Państwo wymagający, kochacie wysmakowane wnętrza i gustowny styl, jesteśmy stworzeni właśnie dla was. Zorganizujemy wam niezapomniany bal weselny, by dopełnić wyjątkowości tego niepowtarzalnego dnia w życiu...
Służymy Państwu również sporą bazą noclegową, zapewniając pokoje dla waszych gości, w równie komfortowych i gustownie urządzonych pokojach.

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Oferta balu weselnego

bale weselne & przyjęcia okolicznościowe 500-278-994

sala weselna

bale weselne

sala weselna Siedlce

sale weselne

wesela

Villa Demetrios oferuje: sala weselna Siedlce, bale weselne, salę weselną, wesela oraz przyjęcia weselne w Kałuszynie, Mińsku Mazowieckim, Siedlcach i Węgrowie.
© 2013 by Villa Demetrios
realizacja: AR Jankowski.media.pl