hotel Siedlce hotele Siedlce noclegi Siedlce hotel Siedlce
hotel, sala weselna

Hotel Siedlce

Poszukując jakiegoś hotelu w okolicach Siedlec, zwykle korzystamy z wyszukiwarek internetowych. Wpisujemy słowa: "hotel Siedlce", "noclegi Siedlce", "hotele Siedlce" i szukamy, błądząc po stronach...

Jeśli i Ty potrzebujesz idealnego miejsca, aby przenocować, czy wyprawić ważną dla Ciebie uroczystość, już dziś oferujemy Ci naszą willę - Villa Demetrios. To niewątpliwie magiczne miejsce, inspirowane architekturą starożytnej Grecji. Idealne połączenie elegancji i wyrafinowania.

Do dyspozycji mają Państwo salę na 250 osób oraz tanie (w porównaniu z konkurencją) noclegi dla zaproszonych gości. Na zewnątrz mogą cieszyć się Państwo pięknem naszego ogrodu - Demetrios.
Dbamy także o to, aby zapewnić naszym gościom najlepszą jakość obsługi. Na każdym etapie przygotowania uroczystości dbamy o pełny kontakt z Klientem. Jesteśmy elastyczni w kwestiach związanych z doborem menu, dekoracją wnętrz oraz innymi aspektami organizacyjnymi imprezy. Wyjść naprzeciw potrzebom Klienta, to nasz priorytet.

Zatrudniamy sprawdzony i wykwalifikowany personel. Świetna kuchnia i sprawna obsługa to podstawa naszego funkcjonowania.
Organizujemy wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne oraz firmowe. Dbamy o menu, które spełnia wymagania nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Jeśli jeszcze nie wiesz, co możesz ubrać na uroczystość zorganizowaną w naszym hotelu Siedlce, zajrzyj w zakładkę "suknie wieczorowe" na naszej stronie, a przeniesiesz się w świat fantazyjnych kreacji wieczorowych, które z pewnością idealnie wkomponują się w piękno architektoniczne naszej willi.

Naszym nadrzędnym celem jest dawać inspirację Klientom. Jeśli masz własne pomysły na zorganizowanie pięknej czy oryginalnej uroczystości, nie czekaj - kontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Hotel Villa Demetrios znajduje się w miejscowości Kałuszyn niedaleko Siedlec. Zapraszamy do nas i do zwiedzenia naszej strony internetowej.

hotel Villa Demetrios 793-907-254

hotel Siedlce

hotele w Siedlcach

noclegi

pokoje gościnne

Villa Demetrios: hotel Siedlce, noclegi Siedlce, hotele Siedlce, pokoje gościnne, hotel w Siedlcach, Mińsku Mazowieckim, Węgrowie i Kałuszynie.
© 2013 by Villa Demetrios
realizacja: AR Jankowski.media.pl