sala weselna wesela sale weselne Mińsk Mazowiecki wesele w Siedlcach
hotel, sala weselna

Wesele marzeń

Antyczne kolumny i rzeźby, idealnie urządzony ogród, pachnące kwiaty i wspaniałe oświetlenie tworzą wprost bajkową scenerię, w której wszyscy nowożeńcy mogą poczuć się jak książęca para. Położona w Kałuszynie Villa Demetrios wie bowiem, jak powinny wyglądać wymarzone przyjęcia ślubne i niesamowicie przygotowane sale weselne.

Mińsk Mazowiecki, Warszawa czy Siedlce to tylko największe miejscowości wokół cichego i urokliwego zakątka Polski, jakim jest Kałuszyn. Dojazd do Villa Demetrios jest więc bardzo prosty i szybki, a wrażenia z przygotowanego w niej wesela są niezapomniane.

Nowożeńcy i ich goście mogą skosztować pysznego menu: 5 gorących dań, 13 ekskluzywnych zimnych przekąsek, sałatek, marynat czy wielu rodzajów ciast i deserów. Na stołach czekać będą również patery z egzotycznymi i sezonowymi owocami oraz czekoladowa fontanna. Powitanie weselników zostanie natomiast uczczone szampanem oraz tradycyjnym chlebem. Wszyscy zaproszeni będą mogli raczyć się podawanymi bez limitu napojami: kawą, herbatą, sokami owocowymi oraz napojami gazowanymi i niegazowanymi. Zwieńczeniem przyjęcia będzie pyszny tort weselny oraz odpalona przez młodą parę salwa armatnia z sześcioświecowej mosiężnej kandelabry. Dodatkową atrakcją może być pokaz sztucznych ogni.

Ponadto pokrowce na krzesła, dywany, strzeżony parking i klimatyzacja sprawiają, że jest to najlepsza w okolicy sala weselna - Mińsk Mazowiecki czy Warszawa nie mogą poszczycić się tak wspaniale przygotowanym miejscem.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji sal weselnych, Villa Demetrios

Oferta balu weselnego

bale weselne & przyjęcia okolicznościowe 500-278-994

sale weselne Mińsk Mazowiecki

wesela Mińsk Mazowiecki

bale weselne

sala weselna

Villa Demetrios oferuje: sale weselne Mińsk Mazowiecki, bale weselne, sala weselna Mińsk Mazowiecki, salę weselną, wesela oraz przyjęcia weselne w Kałuszynie, Mińsku Mazowieckim, Siedlcach i Węgrowie.
© 2013 by Villa Demetrios
realizacja: AR Jankowski.media.pl