hotel Węgrów hotele Węgrów noclegi Węgrów hotele Węgrów
hotel Węgrów

Hotel Węgrów

Zapraszamy na elegancki nocleg! Jeżeli planują Państwo wizytę w Węgrowie, Villa Demetrios przygotowała niepowtarzalną propozycję noclegową w hotelu Węgrów. Oferujemy ekskluzywne noclegi wszystkim gościom odwiedzającym Węgrów w celu wyjazdu służbowego lub turystycznego. Na miejscu spotkają się Państwo na każdym kroku z profesjonalną i miłą obsługą, a do Państwa dyspozycji przekażemy komfortowe pokoje i apartamenty o szykownym wystroju i niepowtarzalnej atmosferze.

Villa Demetrios to eleganckie miejsce idealne jako nocleg podczas wyjazdu firmowego; podczas uroczystości okolicznościowych (organizujemy m.in. bale i wesela) albo, gdy są Państwo zainteresowani noclegiem z klasą w okolicy. Gwarantujemy poziom obsługi i komfort przerastający najlepsze pozostałe hotele Węgrów i stale ulepszamy naszą ofertę, aby dopasowywać się do oczekiwań naszych Gości.

Jeżeli szukają Państwo noclegu w miejscu z klasą i charakterem, gdzie pobudka to sama przyjemność, a lokalizacja i widoki za oknem zapierają dech w piersiach (wspaniały Ogród Demetriosa okalający willę), to wybór jest jeden: komfortowa i niezapomniana Villa Demetrios. Nasza kuchnia jest również chwalona za swoje wyrafinowanie i uznane smaki: wielu urzeczonych nią gości wraca do nas i dzieli się z innymi doskonałymi wrażeniami.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem noclegów (podane ceny dotyczą opłaty bez śniadania, natomiast na życzenie doliczymy do rachunku opłatę za posiłek wydawany o dowolnej porze):

Pokój 1-osobowy - 100 zł
Pokój 2-osobowy - 140 zł
Pokój 3-osobowy - 180 zł
Apartament - 200 zł

Doba hotelowa liczona jest od godziny 14:00 do 12:00. W każdym pokoju i apartamencie znajdują się udogodnienia: bezprzewodowy internet, biurko do pracy, telewizor, suszarka do włosów.

Villa Demetrios, elegancki i nastawiony na spełnianie oczekiwań swoich gości, prawdopodobnie najlepszy hotel Węgrów serdecznie zaprasza wszystkich gości.

hotel Villa Demetrios 793-907-254

hotel Węgrów

noclegi w Węgrowie

hotele Węgrów

noclegi Węgrów

Villa Demetrios: hotel Węgrów, noclegi Węgrów, hotele Węgrów, hotel w Węgrowie, Mińsku Mazowieckim, Siedlcach i Kałuszynie.
© 2013 by Villa Demetrios
realizacja: AR Jankowski.media.pl