hotel Siedlce hotele Siedlce noclegi Siedlce hotel Siedlce
hotel, sala weselna

Hotel Mińsk Mazowiecki

Noclegi w Villi Demetrios polecamy tym, którzy szukają komfortowych warunków do pracy, relaksu lub wypoczynku. Nasz nowoczesny hotel to ponad dwadzieścia miejsc w gustownie urządzonych i dobrze wyposażonych pokojach i apartamentach. Malownicza okolica, piękne widoki, starannie zagospodarowany ogród oraz pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań przebywających tu gości - to kilka z wielu atutów, dzięki którym Villa Demetrios cieszy się rosnącą z roku na rok popularnością.

Spośród konkurentów, również reprezentujących hotele Mińsk Mazowiecki, naszą ofertę noclegową wyróżnia elastyczność i różnorodność. Gościom zaproponować możemy wyżywienie najlepszej jakości, organizację przyjęć okolicznościowych i uroczystości rodzinnych. Jesteśmy też gotowi i kompetentni, aby stworzyć odpowiednie warunki do spotkań biznesowych i szkoleń.

Stawiamy na jakość obsługi, komfort i serdeczną atmosferę

Każdy z dostępnych pokoi wyposażony został w podstawowe sprzęty i telewizor, a na terenie całego hotelu korzystać można z bezprzewodowego internetu. W łazienkach na gości czekają komplety kosmetyków, świeżych ręczników oraz suszarki.
Dopracowując funkcjonalność naszych apartamentów nie zapomnieliśmy też o ich estetyce. Wybierając stylowe, klasyczne meble, kojące pastelowe barwy i nowoczesną organizację przestrzeni, staraliśmy się stworzyć najdogodniejszą atmosferę do relaksu i odpoczynku.

Profesjonalna kadra hotelu szybko reaguje na potrzeby i oczekiwania gości. Bycie gospodarzem Villi Demetrios to dla naszego zespołu powód do dumy oraz motywacja do ciągłego doskonalenia się. Starania o to, by nasza propozycja okazała się najlepszą spod szyldu hotel Mińsk Mazowiecki urzeczywistniamy w codziennej pracy, dbając o spokój, bezpieczeństwo i komfort gości.

Wszystkich, którzy zainteresowani są hasłem "Mińsk Mazowiecki hotele" i szukają dla siebie dogodnego noclegu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem. Zachęcamy też do kontaktu i rezerwacji miejsc.

hotel Villa Demetrios 793-907-254

hotel

hotele

noclegi

pokoje gościnne

Villa Demetrios: hotel, noclegi, pokoje gościnne, hotel w Siedlcach, Mińsku Mazowieckim, Węgrowie i Kałuszynie.
© 2013 by Villa Demetrios
realizacja: AR Jankowski.media.pl